Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Moda Slubna
На страницу Пред.  1, 2

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
EA

СообщениеДобавлено: Вс Сен 27, 2009 5:59 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mówię o sobie bo ja już po ślubie prawie 30 lat Laughing ja uważam że powinno się iść do ślubu w tym czym się dobrze czujemy. Rok temu byłam ( tuż pod moim miastem) Laughing na ślubie Polki i Rosjanina(ale mieszkającego we Francji właściciela hotelu) i ona była siostrą mojego ucznia Wink . Panna młoda lat 23 pan młody 37 Wink ślub w kościele na wsi Wink . Panna młoda miała suknie z '' bajerami'' ale bardzo dobrze to na niej wyglądało Laughing ludzie gadali jak to ludzie ale chyba jej zazdrościli Laughing
NB

СообщениеДобавлено: Вс Сен 27, 2009 9:15 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

A ta panna nie wstydzi sie ze ona pochodzi z biedy i weszla w bogata rodzine a
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
OG

СообщениеДобавлено: Вс Сен 27, 2009 9:51 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

EA писал(а):
Mówię o sobie bo ja już po ślubie prawie 30 lat Laughing ja uważam że powinno się iść do ślubu w tym czym się dobrze czujemy.

I bardzo słusznie!

EA писал(а):
Rok temu byłam ( tuż pod moim miastem) Laughing na ślubie Polki i Rosjanina(ale mieszkającego we Francji właściciela hotelu) i ona była siostrą mojego ucznia Wink . Panna młoda lat 23 pan młody 37 Wink ślub w kościele na wsi Wink . Panna młoda miała suknie z '' bajerami'' ale bardzo dobrze to na niej wyglądało Laughing ludzie gadali jak to ludzie ale chyba jej zazdrościli Laughing

Mąż mi też tak mówił, że to zza zazdrości. Wink On też uważa, że ta "tradycja" iść do USC w garsonce pochodzi z czasów komunistycznych, żeby podkreślić, że główne - to kościelna część ślubu i że załatwienie ślubu w USC niby nie ma takiego szczególnego znaczenia, że to jest tylko formalność.

A mnie garsonki i po prostu różne bluzki i spódnicy, które próbowała wybrać, się nie podobały. Co było robić? Byłam gotowa iść w tym, co mi się podoba - właśnie w dżinsach. Ale mnie wszystkie koleżanki ciągle próbowały zaproponować coś innego, pożyczyć jakieś swoje ubrania. I kiedy pokazałam kolejną "ślubną" suknię (kupioną za pomocą siostry na szmateksie Laughing) koleżance, ona wkurzyła i wyszukała mnie suknię, w której jej córka wychodziła za mąż. Ja się wątpiłam, ale koleżanka przy tym powiedziała, że każdy mężczyzna w taki dzień chce widzieć obok siebie księżniczkę, a nie margines w dżinsach. To mnie przekonało, i powiem szczerze, że wcale nie żałuje.
EA

СообщениеДобавлено: Вс Сен 27, 2009 5:52 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

NB писал(а):
A ta panna nie wstydzi sie ze ona pochodzi z biedy i weszla w bogata rodzine a

Nie wiem jak oni rozwiązali te sprawy choć ja osobiście w takiej sytuacji podpisałabym intercyzę że w razie śmierci męża czy rozwodu nie roszczę sobie prawa do jego pieniędzy. I tym bym udowodniła że wychodzę za niego z miłości a nie dla pieniędzy Wink i zamknęłabym ludziom gęby
polka

СообщениеДобавлено: Пт Фев 05, 2010 7:44 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
kiedy pokazałam kolejną "ślubną" suknię (kupioną za pomocą siostry na szmateksie Laughing) koleżance, ona wkurzyła i wyszukała mnie suknię, w której jej córka wychodziła za mąż. Ja się wątpiłam, ale koleżanka przy tym powiedziała, że każdy mężczyzna w taki dzień chce widzieć obok siebie księżniczkę, a nie margines w dżinsach. To mnie przekonało, i powiem szczerze, że wcale nie żałuje.
Masz świętą racje Smile ślub to ślub Wink . Ja też na pewno miałabym suknie jakbym nie musiała brać ekspresowego ślubu Wink żeby Oleg mój zostać w PL.
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Dyskutujemy po POLSKU Часовой пояс: GMT + 1
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

Перейти: