Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Допоможіть розібратись.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Розмовляємо Українською
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Павло

СообщениеДобавлено: Чт Сен 15, 2011 11:23 am    Заголовок сообщения: Допоможіть розібратись. Ответить с цитатой

Добрий день.
Чому я цікавлюсь?
Справа в тому, що я живу в Україні, мені 29 років і я хочу щоб ми, укріїнці, ввійшли до ЕС.
Але щось мені горорить, що не все так добре, і десь є підводні камінці.
То я би хтів би вас попросити, щоб ви розповіли, а я к воно по справжньому.
Чи піднялись ціни на ком. послуги, чи опустились?
А скільки коштують харчі і чи змінились ціни.
Ну самі необхідні речі та на харчі.
А як живуть люди в сільскій місцевості? Чи тримають вони худобу? Чи здають кабанчика.
Словом, чи змінилось життя.
Дуже дякую, за майбутні відповіді.
І будь-ласка, якщо напишете ціни, то пишіть в евро, або долларах США. Щоб легше було орієнтуватись.
До речі, на українських блогах і форумах добами не стихають лайки, що краще. Тому, я думаю, з місця воно видніше.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
OG

СообщениеДобавлено: Чт Сен 15, 2011 12:27 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якщо хочеш до колгоспу, то маєш його в ЄС. Wink Єдні заробляють гроші, другі марнують (це ті, що пишуть проекти до фондів, і різні нероби, які отримують дотації, допомоги)... У перших забирають, витискают в податках, ПДВ і т. ін., а цим другим дають. Люди в селах вже нічого не тримають і не ростять (і селянам за це тех платять). В результаті маємо знищену економіку країни - потяги не їздять, цукровні не працюють, верфи позамикано (бо ніби тего за багато для Європи), там, де були поля, роснуть ліси, люди не мають праці, а "стара Європа" ссе кров з "молодших братів"...
Вважаю, що кращим для України було би бути незалежним партнером інших країн (але при сьогоднішній корупції це фантастика) і вступити до Шенгену. Але не до ЄС.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Павло

СообщениеДобавлено: Чт Сен 15, 2011 12:30 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добре.
Але якщо, люди не працюють, то з чого беруть податки? І знов же, якщо нема роботи, то з чого живуть люди?
OG

СообщениеДобавлено: Чт Сен 15, 2011 4:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Павло писал(а):
Добре.
Але якщо, люди не працюють, то з чого беруть податки? І знов же, якщо нема роботи, то з чого живуть люди?

Такі ж питання можна задати о колгоспах. Wink
Oks

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 5:35 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

OG писал(а):
В результаті маємо знищену економіку країни - потяги не їздять, цукровні не працюють, верфи позамикано (бо ніби тего за багато для Європи), там, де були поля, роснуть ліси, люди не мають праці, а "стара Європа" ссе кров з "молодших братів"...

Ну це вже занадто OG!! Прибуваючи на Україні їздив і на фірмових потягах, коштував український цукор и шоколад. Не згоден, що нема фабрик ї предприємств . Є і працюють,але належать іноземцям і приватнім особам. Також є досталь роботи,але платять за неї 1000-1200грн. (100евр.) на місяць.
Люди цього хотіли і получили,голосуючи за незалежну Україну і її нових керівників-дерьмократів. Зараз з цими ж гаслами про незалежність, готові приєднатися до еУропи і стати залежними від неї!

OG

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 6:05 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):
Ну це вже занадто OG!! Прибуваючи на Україні їздив і на фірмових потягах, коштував український цукор и шоколад.

Прочитайте уважніше. Людина питала, а я писала о ЄС. Wink

Oks писал(а):
Зараз з цими ж гаслами про незалежність, готові приєднатися до еУропи і стати залежними від неї!

На жаль... Confused
Oks

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 6:41 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

OG писал(а):
а я писала о ЄС

Шановна пані OG! Прошу вибачити мене за цю помилку! . Не міг собі уявити, що ви пишете про ЕС. Напевно мій мозок, ще не функціонує нормально, тому що не випив ще, три своїх ранкових кави, а тільки дві.

З повагою, Oks!

OG

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 6:46 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

;piwo; (прохання вважати кавою Smile)
Павло

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 9:53 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрий ранок
Тож, скажіть, як життя в Польші після вступу до ЕС.
Мені це питання жити не дає Smile
OG

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 10:11 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Кожен ма своє життя. А взагалі - машини по вулицям їздять, люди на роботу ходять, магазини працюють, ціни роснуть, злотий падає... Як і в Україні. Cool
Павло

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 10:38 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вы не хочете говорити? Чи лінуєтесь писаты? )))
Але чому? Я не розумію ((((
Павло

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 10:58 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):
OG писал(а):
В результаті маємо знищену економіку країни - потяги не їздять, цукровні не працюють, верфи позамикано (бо ніби тего за багато для Європи), там, де були поля, роснуть ліси, люди не мають праці, а "стара Європа" ссе кров з "молодших братів"...

Ну це вже занадто OG!! Прибуваючи на Україні їздив і на фірмових потягах, коштував український цукор и шоколад. Не згоден, що нема фабрик ї предприємств . Є і працюють,але належать іноземцям і приватнім особам. Також є досталь роботи,але платять за неї 1000-1200грн. (100евр.) на місяць.
Люди цього хотіли і получили,голосуючи за незалежну Україну і її нових керівників-дерьмократів. Зараз з цими ж гаслами про незалежність, готові приєднатися до еУропи і стати залежними від неї!

А що поганого, коли існує приватна властність? Мені здається, що це чудово!
Oks

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 11:42 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Павло писал(а):
А що поганого, коли існує приватна властність?

Oks писал(а):
. Не згоден, що нема фабрик ї предприємств . Є і працюють,але належать іноземцям і приватнім особам. Також є досталь роботи,але платять за неї 1000-1200грн. (100евр.) на місяць.

Читайте уважно! У цьому реченні, я не даю оцінок, лише констатую факт..

Павло

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 12:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks, добре, не хай так. Але я Вам хочу сказати, що ми, в Україні як раз на ці 1000 грн. і роботи робимо ((((
Harley_ZT

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 4:21 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Павло писал(а):
Oks, добре, не хай так. Але я Вам хочу сказати, що ми, в Україні як раз на ці 1000 грн. і роботи робимо ((((

ПАВЛО-- ти сам відповів на сввоє запітання... В Європі, і навіть у Польщі-- ту роботу за 90-120євро, ніхто не роиітиме...І на кінець-- з Украіни їдуть на заробітки до Польщі, а багато ти бачив поляків-заробітчан на Україні?.. Багато поляків заробітчан в Білорусі?.. А в Россії?.. Very Happy
И головне-- щоб все зрозуміти, потрібно , хоч раз приїхати і подивитися на власні очі...
Harley_ZT

СообщениеДобавлено: Пт Сен 16, 2011 7:33 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Павло писал(а):

Ось, ще один приклад тобі для роздумів (продукти харчування, в них не дорожче ніж в нас, а часом і дешевше-- бо до нас возять)-- http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?scopeId=C&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&maxPrice=3001&export=ALSO_EXPORT&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&ambitCountry=PL

Последний раз редактировалось: Harley_ZT (Вс Сен 18, 2011 9:18 am), всего редактировалось 1 раз
АРИАДНА

СообщениеДобавлено: Сб Сен 17, 2011 8:38 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="Oks"]
OG писал(а):

А ви вважаєте що нам краще бути з Росією? Мене, наприклад, така перспектива не приваблює.
Люди голосовали за незалежну Україну, коли вже як такого союзу не було, кожен був покинутий на проізволяще і рятувався як міг.
А за нинішніх керівників мені соромно, хоча я особисто їх не вибирала. Нічого, поборемо і це лихо.
OG

СообщениеДобавлено: Сб Сен 17, 2011 8:49 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АРИАДНА
Це Ви менi??? Де я писала о Росiї??? I... Вам обов'язково треба бути з кимсь?
АРИАДНА

СообщениеДобавлено: Сб Сен 17, 2011 8:57 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

OG писал(а):
АРИАДНА

Ні, це я відповіла шановному пану Oksу (щось не дуже коректно відокремила цитату, вибачте)
Так на даному етапі, краще бути з Європою, враховуючи нашу корупцію і невизнання законів, хоча згодна, що поки ми самі це не подолаємо ніхто нам не допоможе.
Harley_ZT

СообщениеДобавлено: Сб Сен 17, 2011 11:27 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="АРИАДНА"]
Oks писал(а):
OG писал(а):

А ви вважаєте що нам краще бути з Росією? Мене, наприклад, така перспектива не приваблює.
Люди голосовали за незалежну Україну, коли вже як такого союзу не було, кожен був покинутий на проізволяще і рятувався як міг.
А за нинішніх керівників мені соромно, хоча я особисто їх не вибирала. Нічого, поборемо і це лихо.

Harley_ZT

СообщениеДобавлено: Сб Сен 17, 2011 11:34 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АРИАДНА писал(а):
OG писал(а):
АРИАДНА

Ні, це я відповіла шановному пану Oksу (щось не дуже коректно відокремила цитату, вибачте)
Так на даному етапі, краще бути з Європою, враховуючи нашу корупцію і невизнання законів, хоча згодна, що поки ми самі це не подолаємо ніхто нам не допоможе.

100 відсотків права... Чомусь, увесь "Варшавський договір" розлетівся у мить, і всі прібалти, и кавказ и серед.азія... от тільки білорусам и українцям , весь час довбуть у голову, що без Росії-- їм "гаплик"...
OG

СообщениеДобавлено: Вс Сен 18, 2011 10:46 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Певно для кожного світопогляд пов'язаний з його поглядами на особисте життя? Wink Я уважаю, що найкраще бути рівноправними партнерами (і старатися бути привабливими партнерами, а не бідними родичами), а не лічити на якогось "доброго дядю", котрий прийде - і усе зробить. Кто допоміг, наприклад, маленький країні майже без природних ресурсів Японії після війни стати багатою і сильною країною? Росія? ЄС?
Павло пише, що заробляють 1000 гривень і на стільки ж працюють. Ой, боюсь, що вступ до ЄС не вплине на бажання працювати.
АРИАДНА

СообщениеДобавлено: Вс Сен 18, 2011 12:35 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Згодна, краще. Але в реальному житті реалізовати дуже складно. Більш потужні країни маючи ресурси, мають вплив на країни які потребуть нафти, газу, чогось іншого. Чому європейські країни об'єднуються в ЄС? Чому існують військові блоки і союзи? Хіба європейські країни не є самодостатніми? Ось останній приклад: Росія все робить щоби залучити Україну до Митного союзу і головний аргумент в цьому спорі - газ. Як тут бути рівноправними партнерами, коли нам диктують скільки купувати газу і маємо ми право перепродати надлишки того газу чи ні.
Oks

СообщениеДобавлено: Вс Сен 18, 2011 1:34 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АРИАДНА писал(а):
А ви вважаєте що нам краще бути з Росією?

Так. Я за спілку слов'янських народів,як би вона не звалася-митна,чи якось інакше. Європі ми не потрібні, якіб солодкі пісні вони б не співали-ми для них країни третього світу,сировинний придаток, ринок для неякісних товарів і дешевоі раб. сили.

АРИАДНА

СообщениеДобавлено: Вс Сен 18, 2011 4:59 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):

Так. Я за спілку слов'янських народів,як би вона не звалася-митна,чи якось інакше. Європі ми не потрібні, якіб солодкі пісні вони б не співали-ми для них країни третього світу,сировинний придаток, ринок для неякісних товарів і дешевоі раб. сили.

Білорусь вже має такий досвід і що це їй дало? Кожен тягне ковдру на себе. З Росією союзу бути не може, тільки поглинання.
Harley_ZT

СообщениеДобавлено: Вс Сен 18, 2011 7:29 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):
АРИАДНА писал(а):
А ви вважаєте що нам краще бути з Росією?

ОКС...Лукавиш, одначе, бо в сусідній темі, писав:

"Harley_ZT писал(а):
на Украине... Уверен-- самогоночки попил, и шкварками с огурчиком закусывал

Ну не так, чтобы попил уж, но пил один раз, когда вызвался помочь копать родственникам картошку в селе. Впечатления незабываемые и от картошки и от самогона. .После традиционного стакана за встречу, слился полностью с окружающей природой, картошкой, сельск .местностью и людьми. Понравилась мне очень, после выпитого в течении дня, их жизнь, традиции, природа их окружающая, к вечеру я объявил что остаюсь там навсегда -буду разводить свиней, работать в поле, построю хату. Они (родственники) соглашались и поддакивали -зачем тебе мол, эта заграница буржуазная с её синтетической жизнью и продуктами у на с всё своё простое и натуральное, мы от природы живём, говорили они!
Утро принесло разочарование во всём и желание уехать. Слаб человек!"

На ранок-- хотілось звідси уїхать...
Oks

СообщениеДобавлено: Вс Сен 18, 2011 7:39 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Harley_ZT писал(а):
Що ти маєш наувазі!? Де лукавство?У тому,що хотів поіхати з села до міста!? Чи що живу за кордоном. Так може і живу, тому що украіна-незалежна. І поіхали з неї мілійони людей, тому.
Harley_ZT

СообщениеДобавлено: Вс Сен 18, 2011 8:23 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):
Harley_ZT писал(а):
Що ти маєш наувазі!? Де лукавство?У тому,що хотів поіхати з села до міста!? Чи що живу за кордоном. Так може і живу, тому що украіна-незалежна. І поіхали з неї мілійони людей, тому.

В усьому, тобою впомянутому, и головне-- з України, ти зміг поїхати у Європу, тільки завдяки її незалежності... А до того (в СССР)-- мігби їздити тільки у Сибір...
АРИАДНА

СообщениеДобавлено: Вс Сен 18, 2011 8:50 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):
Harley_ZT писал(а):

Але щось до Росії вас не тягне, все більш по Європах да по Європах. Very Happy
Oks

СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2011 4:48 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Harley_ZT писал(а):
В усьому, тобою впомянутому,
А що до лукавства, ти так і не відповів. Бо нічого. Читай і думай, перш ніж кидатися словами.

Harley_ZT писал(а):
з України, ти зміг поїхати у Європу, тільки завдяки її незалежності... А до того (в СССР)-- мігби їздити тільки у Сибір.

Ти б ще згадав, що було 60 років тому за часи Сталіна! У сучасному світі все по іншому-їздять всі і куди хочеш. З Росії, тим більше.

Oks

СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2011 4:54 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АРИАДНА писал(а):
Але щось до Росії вас не тягне, все більш по Європах да по Європах

чому не тягне, я там буваю дуже часто( маю справи)-дуже подобаеться,особливо СПБ,Архангельск! І ще при Союзі їздив і жив і любив Радянський Союз.

Oks

СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2011 5:15 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Harley_ZT писал(а):
(в СССР)-- мігби їздити тільки у Сибір

я не здивуюся, що ти топтав прапор Перемоги на 9 травня -цюж перемогу здобули в СРСР.

Harley_ZT

СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2011 6:54 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):
Harley_ZT писал(а):
В усьому, тобою впомянутому,
А що до лукавства, ти так і не відповів. Бо нічого. Читай і думай, перш ніж кидатися словами.

Ну, ти ж, сам писав, що спочатку все подобалось (особливо після чарчини), а на ранок-- захотілося уїхати...
Harley_ZT

СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2011 7:01 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):

Harley_ZT писал(а):
з України, ти зміг поїхати у Європу, тільки завдяки її незалежності... А до того (в СССР)-- мігби їздити тільки у Сибір.

Ти б ще згадав, що було 60 років тому за часи Сталіна! У сучасному світі все по іншому-їздять всі і куди хочеш. З Росії, тим більше.

Я, Сталіна не згадував, а тільки момент, з якого зьявилася можливість, більш-менш вільно кудись їздити, окрім Росії...

Последний раз редактировалось: Harley_ZT (Пн Сен 19, 2011 7:40 am), всего редактировалось 2 раз(а)
Harley_ZT

СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2011 7:05 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):
АРИАДНА писал(а):
Але щось до Росії вас не тягне, все більш по Європах да по Європах

чому не тягне, я там буваю дуже часто( маю справи)-дуже подобаеться,особливо СПБ,Архангельск! І ще при Союзі їздив і жив і любив Радянський Союз.

Але, прожив ти десять років, чомусь, не в СПБ, и тим більш не в Архангельську, а в Європі...
Harley_ZT

СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2011 7:18 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):
Harley_ZT писал(а):
(в СССР)-- мігби їздити тільки у Сибір

я не здивуюся, що ти топтав прапор Перемоги на 9 травня -цюж перемогу здобули в СРСР.

А ось тут-- ти дуже помиляешся, що до мене...
В мене, два діда і богато рідних загинуло, захищаючи СРСР-- тому, й відповідне ставлення до бандерівщини...
По друге-- де я щось пагане казав про СРСР?...Просто констатував деякі моменти з життя при СРСР...
По третє-- ти сам писав, що в сучасному світі, все швидко змінюється ... От і розпад СРСР(не залежно від того-- подобається це нам, чи ні)-- прийшов до свого логічного кінця(всі імперії мають схильність до занепаду і роспаду)...
АРИАДНА

СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2011 9:49 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):

Так і мені подобається, тільки жити я там не хочу і в союзі (накшталт СРСР) теж не хочу бути.
Oks

СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2011 10:05 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

АРИАДНА писал(а):
Так і мені подобається, тільки жити я там не хочу і в союзі

Пропоную на цьому зупинитися. Тема дуже провакативна і можна доводити роками, кому, що подобається і де краще жити

Harley_ZT

СообщениеДобавлено: Пн Сен 19, 2011 7:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):
АРИАДНА писал(а):

Пропоную на цьому зупинитися. Тема дуже провакативна і можна доводити роками, кому, що подобається і де краще жити

ОКС--100 відсотків, а то, і їхати зі мною не схочеш... Very Happy
Павло

СообщениеДобавлено: Сб Сен 24, 2011 10:46 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oks писал(а):
АРИАДНА писал(а):

Та яка ж провокація???
Я прошу написати, на приклад, до вступу до ЕС ком. послуги кошували 100 евро, а після 120, чи навпаки.
кіло мяса коштува 2 евро, а після вступу 1,20 — чи навпаки. Ну і так далі.
Не бачу провокації.
Albert

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 16, 2011 11:47 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вы песен хотите!?! Их есть у меня!!!

Very Happy Very Happy Very Happy
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Розмовляємо Українською Часовой пояс: GMT + 1
Страница 1 из 1

Перейти: