Список форумов Поговорим о Польше Поговорим о Польше
Уютный форум о Польше и не только - www.forum.opolshe.ru

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

За і проти : Президентські вибори - 2010
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  След.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Розмовляємо Українською
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Liusi

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 12:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexS писал(а):
Liusi подивіться фільм "Украденный попкорн" може трохі по іншому будете сприймати наших славних політиків.

Так знаю я то все.., бачила то все.., але не розумію одного...для чого ми йдемо таким шляхом?
Для чого вибираємо, того, про кого навіть мовитине хочеться?

Для чого впускаємо в свій дім...ворів, бандитів, насильників, а потім плачемо...що нас гвалтують і грабують?

Була зараз, 17 січня, можливість трохи змінити русло, але певне народ любить коли з ним поступають як з бидлом. (: Вибачте.

Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
AlexS

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 12:41 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Liusi писал(а):
Була зараз, 17 січня, можливість трохи змінити русло

Ну якщо ви знаєте, то повинні розуміти, що обидва кандидати один одного варті, а обирати нема з кого, бо при владі ті хто має гроші, єдиний шлях революція, і не помаранчова Sad А ле це кров, крові не хочеться. Залишається розраховувати на диво, "а чудес не бывает"
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Liusi

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 12:49 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexS писал(а):
а обирати нема з кого,

але 17 був більший вибір...

AlexS

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 12:54 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Liusi писал(а):
але 17 був більший вибір...

Ну серед них теж були всякі. А грошей вклали претендентів тих, у яких рейтинг найбільший з метою, ще його збільшити, ось технології і дали результат. Бізнес проекти типа "президент" - це вкладування грошей на періоді часу до 12 років, або багато і за раз скориставшись якоюсь сприятливою ситуацією, як в 2004 році.
Liusi

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 2:09 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexS писал(а):
ось технології і дали результат. Бізнес проекти типа "президент" - це вкладування грошей

То чому народ, який хоче жити цивілізовано...не зломить ті їх проекти....???

То мабудь не тільки їхні гроші мають перевагу? Будь інна воля народу - було б інакше.
Іхні гроші і проекти 40%, воля народу 60% і були б зміни.....Але народ не хоче змін....(:

Був вибір....

Liusi

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 4:10 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexS

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 4:34 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Liusi писал(а):
То чому народ, який хоче жити цивілізовано...не зломить ті їх проекти....???

Якщо у Вас э стільки наснаги очольте визвольну боротьбу українського народу, зареєструйте партію і на барикади!!!! Почитайте класиків чому бувають революції, це коли верхи не можуть керувати по старому, а низи не хочуть жити по старому, виходить більшість Українців все влаштовує…
Liusi

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 4:38 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Для Тимошенко не все втрачено: Катеренчук знає 4 способи, як повторити тріумф п'ятирічної давнини

http://www.newsru.ua/ukraine/10feb2010/recept.html

Катеринчук заявив, що йому відомо мінімум чотири варіанти, як через суд можна вивести Юлію Тимошенко на перше місце за результатами виборів.

За його словами, "у кандидатів у президенти є таке право, і швидше за все Юлія Тимошенко ним скористається. Мова може йти про порушення при підрахунку голосів у зв'язку з прийняттям закону про ліквідацію квотного принципу формування виборчих комісій. Крім того, дивує, що замість представників кандидата в президенти Юлії Тимошенко її інтереси на ділянках представляли якісь незрозумілі люди. Тому в зв'язку з тим, що розрив досить переконливий, а більшість населення бачило і знає, що відбувалися і підкуп виборців, і підвезення людей на дільниці, а також інші речі , які не можна назвати чесним формуванням думки на користь того чи іншого кандидата, судова перспектива у команди Тимошенко залишається ", - сказав він.

Він також зазначив, що хоча в законі про вибори президента і написано, що рішення ВСУ є остаточним і оскарженню не підлягає, є один нюанс.

"У Верховного суду є право у зв'язку з винятковими обставинами, які не були вивчені в судах попередніх інстанцій або були вивчені недостатньо повно, взяти справу у свої руки. І вже Верховний суд може поставити остаточну крапку в цьому питанні, стати тією самою останньою інстанцією. Яку стратегію оберуть юристи Тимошенко, мені поки складно судити, але, на мій погляд, є як мінімум чотири варіанти, які можуть призвести до того, що вона виявиться попереду за кількістю голосів ", - сказав він і відмовився їх перераховувати, пославшись на те, що "це елементи стратегії, а я зацікавлений у її реалізації. Якщо будуть якісь звернення до мене з цього приводу, то я готовий проконсультувати, але поки що таких звернень не було."

Як відомо, прихильники БЮТ не поспішають визнавати результати голосування другого туру і прораховують варіанти судових позовів, незважаючи на схвальні оцінки українських виборів міжнародними спостерігачами.

Liusi

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 4:40 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexS писал(а):
виходить більшість Українців все влаштовує…

виходить.... Question Question Sad Sad

AlexS

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 4:42 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Liusi писал(а):
Катеренчук знає 4 способи, як повторити тріумф п'ятирічної давнини

І так можна, якщо президенство самоціль, а Україна і демократія поборту, теж технологія...
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 4:56 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexS писал(а):
Liusi подивіться фільм "Украденный попкорн" може трохі по іншому будете сприймати наших славних політиків.

Напевно добрі фільми як і люди які у 90-х роках на підприємства, господарства, ходили просто так, бо в них був один і тойже зиск красти, ходити до роботи і красти, думаєте необходилося без вбивст обливання брудом.і.т.д. Замість того щоб схаменутися як каже дехто, навернутися до Бога. Висновок один країна злодіїв! Крали бо хотіли; телевізор кольоровий, авто, меблі, будинки.і.т.д А фільму про здеградованих громадян нема, нема на що подивитися, а верхи то тільки віддзеркалення всього суспільства. Зараз хось засяде і буде вас бавити; колисати, соску давати, цицку, колискову співати. Це доросле життя, чи дитсадок, "це вони все обікрали", а де свідомість нації? Як на початку я говорив що суспільство не дружне, один про одного не хоче дбати, боронити свої права... Укрїнцям в носі то все,"моя хата з краю". Хто з Вас може сказати я свідомо хотів робити переміни і хочу, хоть хтось скаже, що вів розмову про спрсведливе життя, боротьбу за права, виправлання порушення, давав зауваження. Життя це не смішки про Карту Поляка.
AlexS

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 5:15 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bialarossyja писал(а):
Замість того щоб схаменутися як каже дехто, навернутися до Бога.

LiusiОсь да Вас і однопартієць підтянувся.
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 6:02 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexS писал(а):
bialarossyja писал(а):
Замість того щоб схаменутися як каже дехто, навернутися до Бога.

LiusiОсь да Вас і однопартієць підтянувся.

Кожен судить в міру своєї розпущенності! Підтягнувся, однопартієць?...Напевно і до вподоби Вам Ваш (хам). Що до американського фільму нехай подивлятся, що у них робится під носом, їм не вигідно мати сильні країни з стабільністью, розвитком... Вашому хаму, хамам і з загори3онту ще сонце не виглядає, і всі знають, що то реальні бандіти з бандітів. Але Ви їх обрали ось і тіштеся.
Таня100

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 7:21 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bialarossyja писал(а):
хоть хтось скаже, що вів розмову про спрсведливе життя,

От якраз із розмовами в нашій країні все у повному порядку!!!!
Confused
AlexS

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 9:16 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bialarossyja писал(а):
Кожен судить в міру своєї розпущенності!

Не Вам судити про мою розпущеність Smile Ніколи не в якій партії не був і не збираюсь і фанатично, та бездумно нікого не підтримую.
bialarossyja писал(а):
Напевно і до вподоби Вам Ваш (хам).

Він мій, так само, як і Ваш Smile Ніколи не сказав слів підтримки цьому йолупу (упс, вже можуть і закрити, образа честі і гідності гаранта конституції Very Happy)
bialarossyja писал(а):
Вашому хаму, хамам

А на себе в дзеркало коли дивились Question Чемності в Ваших словах обмаль, а хамство проскакує на кожному кроці.
bialarossyja писал(а):
їм не вигідно мати сильні країни з стабільністю, розвитком...

Україні до штатів так далеко, що і не видно за обрієм скільки, а противагу створити Росії потрібно, так що аргументи не в ті ворота Smile
bialarossyja писал(а):
Але Ви їх обрали ось і тіштеся.

Не обирав пане bialarossyja, писав вже не раз нема з кого обирати...
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Ср Фев 10, 2010 10:39 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Таня100 писал(а):
От якраз із розмовами в нашій країні все у повному порядку!!!!

Розмови та не ті, хіба це розмови; що ми зробим ми ніщо не можем, застрашеність, переляканість і.т.п. А от як роблять в інших країнах? Цитую француза - укр,поход який відвідує Україну, "як по таких дорогах можна їздити Єгор, зараз приїду у село і виводжу людей на страйк так як у Франції", Єгор-"та ти що хто піде, хто буде слухати тебе"...
AlexS писал(а):
Не обирав пане bialarossyja, писав вже не раз нема з кого обирати...

Ні хибна думка і вчинок! Так-як лідери церков щось згадували, що не можемо оберати графу "Проти всіх". У Біблії є приповідка про не доброго власника який відїхав на довший час, і дав кошти кожному для того щоб ті розкрутилися, по приїзді взявби кошти з відсотками, закінчилось тим що дехто тупо не дав в обіг кошти, принципово бо то кошти були не справедливі, коли приїхав власник відібрав ті кошти, щей дав покарання. "Будь холодним, або гарячим, не будь літеплий".Ми не повинні бути в стороні, і бути зарозумілими, а впливати максимально на процеси, які хоть якийсь дають +...
AlexS

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 8:58 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bialarossyja писал(а):
а впливати максимально на процеси, які хоть якийсь дають +

плюсів не бачу!!!

bialarossyja
І чого ви все за біблію ховаєтесь, на щастя у нас держава відділена від церкви.
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 9:58 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ще повертаюсай до критики Ю.Т., що вона крала, то її політтехнолог сказав, що були такі часи, коли якась робота посадовців не була оцінена, не існував прейскурант, діячі самі визначали ціни, так як уже говорив у ті часи кожен робив тесаме, крав. Що до вбивст замовлень, великих обманів, крім того що її обманювали і виїдали не спостерігаю, а що вбивати не потрібно таких, діяти в цілях самозахисту, як говорив уже, це не дитячий садок, і якби мої діди обидва учасники 2 світової не вбивали, то би не повернулися з фронту живі здорові, - "на війні або ти, або тебе", "клин клином вибиваєтся". Не турбуйтеся Україна буде мати достойного їй президента! Господь з Вами!
AlexS писал(а):
плюсів не бачу!!!

bialarossyja
І чого ви все за біблію ховаєтесь, на щастя у нас держава відділена від церкви.

Бо на коштах США напис "Ми віримо у Бога", - церква там теж відділена від держави! Єдине що може допомогати це Бог, а не небачення плюсів, не бачення +, це духовна сліпота.
Bomber

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 10:03 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bialarossyja писал(а):
не бачення +, це духовна сліпота

Зрячий, писати научись, потім будеш ярлики розклеювати. Хто тобі дав право судити людей?

Bomber

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 10:21 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дизайнер рассказал, можно ли из Людмилы Янукович "сделать" Мишель Обаму
AlexS

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 11:59 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bomber Дім кидай його бач людина неадекватна, не правильно написати не думку сформувати, в Польщі Бога забагато, а Україні тільки Бог допоможе, кошмар, одним словом, нехай собі репетує.
AlexS

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 12:00 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bomber писал(а):
Дизайнер рассказал, можно ли из Людмилы Янукович "сделать" Мишель Обаму

Нет ничего невозможного SmileSmile, но сюжет з "апельсінами наколотими", вже з історії не витреш Smile
Liusi

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 2:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Эксперт: из Людмилы Янукович даже самый лучший стилист не сделает Мишель Обаму (ФОТО, ВИДЕО)
Украина обсуждает новую первую леди

Very Happy Very Happy Very Happy Rolling Eyes Rolling Eyes

http://www.nr2.ru/crimea/269722.html

Liusi

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 2:31 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bomber н е бачила, що дане питання вже є на повістці денній... Very Happy Very Happy
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 2:33 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Нарешті таракани повспливали на воду! Хтось комусь "ярлики, кидай його", до чого те все,"писати, правильно сформилювати"?...Ось і факти, публіка на лице, про вибори розмовляє, Вам ще оберати когось як свині до неба. Томуто і продавали голоса Я//-//-// по 800 грв, при наявності фотографії з виборчим бланко за кого + 400 грв. От Вам і публіка! Воно може вести дискусію про вибори, повне лукавства, до него як до людини, а воно свиня свиньою!?...Ось Вам і лице України!
AlexS

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 2:49 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bialarossyja писал(а):
Нарешті таракани повспливали на воду! Хтось комусь "ярлики, кидай його", до чого те все,"писати, правильно сформилювати"?...Ось і факти, публіка на лице, про вибори розмовляє, Вам ще оберати когось як свині до неба. Томуто і продавали голоса Я//-//-// по 800 грв, при наявності фотографії з виборчим бланко за кого + 400 грв. От Вам і публіка! Воно може вести дискусію про вибори, повне лукавства, до него як до людини, а воно свиня свиньою!?...Ось Вам і лице України!

А того, що Вас люди читають, а Ви посміховиськом виглядаєте накликаючи ганьбу на себе і на того чиї інтереси Ви відстоюєте. Подивіться скільки людей вже почитали те що Ви тут спробували накалякати -- «Просмотров 8 265» І то ж Вони собі і думають, якщо за Тимошенко такі недалекі люди, чого ж я себе ганьбити буду, я краще промовчу. І форум якійсь не достойний, бо допускає щоб таку ахінею несли…
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 2:58 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexS писал(а):
А того, що Вас люди читають, а Ви посміховиськом виглядаєте накликаючи ганьбу на себе і на того чиї інтереси Ви відстоюєте. Подивіться скільки людей вже почитали те що Ви тут спробували накалякати -- «Просмотров 8 265» І то ж Вони собі і думають, якщо за Тимошенко такі недалекі люди, чого ж я себе ганьбити буду, я краще промовчу. І форум якійсь не достойний, бо допускає щоб таку ахінею несли…

Ну скажу що кровообі у Вас став кращий, тепер конкретніши по суті теми, помало щоб від гордості голова не крутилася. Ми навчимося себе вести, медведі вчатся танцювати, і ми навчимося!...
Bomber

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 3:07 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bialarossyja писал(а):
Ми навчимося себе вести

Веди нас, пасторе! Що нам робити далі? О великий!!! ;86;

Я лусну! Laughing

Таня100

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 3:10 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bomber писал(а):
Веди нас, пасторе! Що нам робити далі? О великий!!!

Laughing Laughing Laughing
Bomber
Ой. насмішив!!!!!
+100
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 3:16 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bomber писал(а):
Веди нас, пасторе! Що нам робити далі? О великий!!!

Я лусну!

Щоб хтось когось вів потрібно довіряти, вірити, а не ставити свою гордість, на N 1. А то правильно від гордості можна лопнути! "Слухай Ізраілю і будеш жити"!
Таня100

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 3:48 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bialarossyja
Знаєте, є чудове оповідання Шукшина, називається ,,Срезал,,. От коли я читаю Ваші коментарі, я постійно його згадую. Якщо, хочете , просвітіться.
http://lib.kharkov.ua/SHUKSHIN/srezal.txt
AlexS

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 4:06 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Таня100
Так є трохі схожесті, але не то, зовсім не то Smile
Таня100

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 4:42 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexS писал(а):
Так є трохі схожесті, але не то, зовсім не то

Very Happy
Та й може і не то, але в мене такі з ним асоціації.
Ти йому аргумент, а він всіх ,.срезал,,!!
Smile
AlexS

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 4:50 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Щож поробиш - специфіка Very Happy
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 7:51 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Таня100 писал(а):
Ти йому аргумент, а він всіх ,.срезал,,!!

Ви не пробували переконатися, що як ви то називаєте "срезал"- може і є фатом, реальністью, аж ні як не специфіка?...
Таня100

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 7:58 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Глибина володіння словом просто вражає!!! Знову ,.срезал,,!!!
bialarossyja писал(а):
фатом?..

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC
фатом --британська міра довжини==6 футів
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Чт Фев 11, 2010 8:22 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не придуруйтеся Ви добре зрозуміли, що я сказав!
AlexS

СообщениеДобавлено: Пт Фев 12, 2010 9:23 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тетяна, ну
bialarossyja писал(а):
Не придуруйтеся

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Таня100

СообщениеДобавлено: Пт Фев 12, 2010 10:29 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bialarossyja писал(а):
Не придуруйтеся

та я і сама думаю ,, Чого це я???,.
Laughing Laughing Laughing Laughing
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Пт Фев 12, 2010 3:19 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Новодворська: "У найкращому випадку, розвиток України буде зупинено на цей президентський термін. У гіршому випадку буде відкат"

Відомий політичний діяч Росії Валерія Новодворська розчарована вибором українців на виборах президента.
"Мені взагалі соромно дивитися в бік Дніпра. Я щось не розумію", - сказала вона в інтерв'ю "Эху Москвы". "Якщо українська громадськість хотіла відновлення історичної правди, хотіла мати президента прямого, непохитного, хотіла, щоб антисоветізм нарешті переміг у колись радянській країні, і під прапором антисоветізму вони б попливли до європейських берегів, то тут треба було вибирати Ющенка. Старий кінь борозни не зіпсує", - вважає Новодворська. При цьому вона зазначила, що їй незрозуміло, чому у Ющенка "жахливі показники".

"Проте, при такому розкладі Яценюк мав набрати відсотків 40 і відсотків 30 мав набрати Тігіпко. Але цього не сталося", - сказала Новодворська.

Вона висловила обурення тим, що на виборах президента українці проголосували за Віктора Януковича. "А от хто міг голосувати за Януковича і як могло статися, щоб люди при здоровому розумі і в твердій пам'яті проголосували за це радянське барахло з камери зберігання, уцінене? І невже лаври Білорусії комусь здаються завидними, що цього президента треба відразу в нафталін, а показувати нікому не варто, тому що незручно", - сказала Новодворська.

"І як жити, якщо прізвище твого президента літературознавець Янукович, який вважає Чехова знаменитим українським поетом, а Ахматову називає Анною Ахметовою. Я не кажу вже про все інше. Мені щось незрозуміло, що сталося з людьми", - додала вона.

При цьому Новодворська вважає, що якщо на сході і півдні є факти фальсифікації, "якщо ці 2-3% підроблені, тоді треба брати руки в ноги і бігти на Майдан, навіть не чекаючи Юлії Тимошенко, а її випереджаючи".

Вона також вважає Юлію Тимошенко більш прийнятним вибором для України. "Юлія Тимошенко передбачувана. Юлія Тимошенко завжди хотіла бути президентом. Ось таке невинне бажання. Але вона знає, з ким треба водити компанію і в неї цілком європейські смаки. І від її білої шубки, білого тигра, діамантів, від антуражу Україні не було б жодної шкоди. Те, що європейський шлях розвитку куди кращий, ніж старий радянський розбитий шлях, вона дуже добре розуміє", - сказала Новодворська.

"Так, вона може хитрувати, вона ходити на компроміси. Якщо це не подобається, то чого б їм за Ющенка не проголосувати? Він на компроміси не ходив", - додала вона.

На думку Новодворської, "вибір Януковича алогічний, неможливий і просто неправдоподібний".

"Я не можу собі уявити цю біомасу, яка голосувала за Януковича. Так само, як я не можу уявити собі біомасу, яка голосує за Путіна і Медведєва. Цю протоплазму я собі уявити не можу", - сказала вона.

"От будуть три братні народи, прикрашені такими корифеями, як Медведєв, Янукович і Лукашенко, і будуть якось жити. Але в кращому випадку я можу сказати, в найкращому, оптимальному, розвиток України буде зупинено на цей президентський термін. Це в кращому випадку. У гіршому випадку буде відкат", - додала політик.

http://expres.ua/articles/2010/02/12/35408/
лора

СообщениеДобавлено: Пт Фев 12, 2010 5:04 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bialarossyja
Бийся головою об стiну Laughing Янукович буде нашим президентом Laughing
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Пт Фев 12, 2010 8:12 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

лора писал(а):
Бийся головою об стiну Янукович буде нашим президентом

Якубович не буде мені президентом, Вам "так", і Вам потрібно битися об стіну...
Белка

СообщениеДобавлено: Пт Фев 12, 2010 10:39 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А це хто? ктось щось чув про "за нас"?
http://www.youtube.com/watch?v=rdcwILOgt5w&feature=related

Bomber

СообщениеДобавлено: Сб Фев 13, 2010 1:26 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Белка
Забудь. Це - технічний кандидат.

bialarossyja

СообщениеДобавлено: Вс Фев 14, 2010 9:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Спорными являются около миллиона голосов.
Разрыв между Юлей и партайгеноссе Яником - 3%.

Сегодня в итоговом выпуске ТСН. Они очень долго будут судиться. В компашке ПР уже не скрывают своего раздражения даже перед камерами (хотя за кучу вещей им вместо телекамер могут просто светить именно тюремные камеры). Very Happy
лора

СообщениеДобавлено: Вс Фев 14, 2010 9:49 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ЦИК Украины официально объявил об избрании Виктора Януковича президентом страны. Таким образом, в воскресенье ЦИК Украины утвердил официальные итоги президентских выборов, прошедших 7 февраля. Laughing Laughing Laughing
Liusi

СообщениеДобавлено: Пн Фев 15, 2010 1:08 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Найвідоміший український художник сучасності Іван Марчук розчарований результатом президентських виборів. Він шкодує, що повернувся з еміграції і готується виїхати знову.

"Голосувати за Юлію Тимошенко я мав три причини, - каже художник. - Юлія давала надію для людей, і не тільки тих, хто стояв на Майдані. Вона могла прекрасно презентувати українців у світі. І ще - рятувала від безнадії, від болота, в яке ми зараз погрянули".

Задуматися про нову еміграцію Марчука змусили результати виборів, передає Gazeta.ua.

"Глянув - і руки опустилися. Три дні нічого не малюю – депресія, нема перспективи. Таке зі мною було в совєтські часи, поки не виїхав. Знаєте, із задоволенням виїхав би разом зі своїми картинами. Розумію, який дурний, що сюди приїхав! Повертатимуся на Захід малювати картини. У Польщу чи Чехію. А якщо доберуся до Австралії - то прощай, Україно! Своїм вибором ми осоромилися на весь світ. Тих, хто проголосував "проти всіх", художник не розуміє.

"Ті, хто не підтримував на виборах жодного кандидата, проявили абсолютну громадянську безвідповідальність. Серед інтелігенції таких більшість. Є там прошарок, який можна назвати ні риба ні мясо. Абсолютно безхребетні, шукають, за ким піти, щоби з голоду не згинути, бо ж незаможні. А є й такі, кому нічого більше не треба. Мають принципи, знають, чого потребує країна. Такі мають думати не для себе, а для держави. Їм має бути соромно, бо навколо люди плачуть, гинуть і пропадають. Серед високих людей у владі є багато людей больних. Не хворих, а больних. І їхня чорна зависть зробила такий результат у другому турі. Через цю болячку Україна ніколи не матиме поступу. Влада робить найглупішу країну. Як нема книг, нема пісень, нема фільмів – то владі не потрібна культура взагалі!

Марчук каже, що чітко бачить перспективи України за президента Віктора Януковича.

"Можу розписати перспективу на квадратні кілометри. Скоро художники не будуть мати де пейзажі малювати- вся країна буде вся окутана дротом, з собаками і автоматчиками. Усе поділять на феодальні князівства. Якщо Янукович введе російську мову, він розділить Україну надвоє - на ворогуючі сторони. У плані економіки якщо зможе щось зробити, дати людям більше – то добре. Але то таке... Люди боятимуться лягати спати і вставати зранку. Не буде атмосфери доброзичливості, шани до людини", - каже він.

http://www.newsru.ua/ukraine/13feb2010/yanookoveech.html

Shocked Shocked Sad Sad Sad

Bomber

СообщениеДобавлено: Пн Фев 15, 2010 9:15 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Liusi писал(а):
Він шкодує, що повернувся з еміграції і готується виїхати знову.

Напевно проїхався по засипаній снігом, розбитій дорозі без розмітки і злякався. Smile
Liusi писал(а):
"Можу розписати перспективу на квадратні кілометри. Скоро художники не будуть мати де пейзажі малювати- вся країна буде вся окутана дротом, з собаками і автоматчиками. Усе поділять на феодальні князівства. Якщо Янукович введе російську мову, він розділить Україну надвоє - на ворогуючі сторони. У плані економіки якщо зможе щось зробити, дати людям більше – то добре. Але то таке... Люди боятимуться лягати спати і вставати зранку. Не буде атмосфери доброзичливості, шани до людини", - каже він.

Популізм чистої води.

bialarossyja

СообщениеДобавлено: Пн Фев 15, 2010 1:49 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Центральний виборчий штаб кандидата в Президенти Юлії Тимошенко направить позов до Вищого адміністративного суду щодо незаконності протоколу Центральної виборчої комісії про офіційні результати президентських виборів.

"Хочу сказати, що той протокол про оголошення результатів виборів, на наше глибоке переконання, є незаконним і не відповідає вимогам закону про вибори Президента України. Хочу наголосити окремо, що під стенограму було заявлено про нерозглянуті судові справи", - сказав уповноважений представник кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Володимир Пилипенко.

За його словами, у Київському апеляційному суді зараз знаходиться 43 судові справи, розгляд частини яких призначений на 15 лютого. Володимир Пилипенко нагадав, що підставою для рішення Верховного суду про скасування результатів виборів другого туру у 2004 році було саме те, що у судах не були розглянуті судові справи.

"Фактично сьогодні ми це повторюємо. Протокол складається під час розгляду судами скарг на протоколи окружних виборчих комісій. Фактично, якщо такий протокол буде складений, безперечно, що ми його будемо оскаржувати у Вищому адміністративному суді", - підкреслив представник Юлії Тимошенко у ЦВК.
bialarossyja

СообщениеДобавлено: Ср Фев 17, 2010 2:55 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

http://downloadsuper.livejournal.com/32674.html
Дух времени 2 - продолжение нашумевшего фильма Дух времени, в этой части рассматривается тема глобальной банковской аферы под которую попало всё человечество.

Посмотрите и успокойтесь.
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Поговорим о Польше -> Розмовляємо Українською Часовой пояс: GMT + 1
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  След.
Страница 10 из 12

Перейти: